معجزات و کرامات

زیارت حضرت ابوالفضل در خواب

۲٫ مطلبی دیگر در خصوص زیارت کربلا
سالهای گذشته، قبل از انقلاب یک شب در موقع اذان صبح در عالم خواب به زیارت حرم با صفای حسینی رفتم و در آن حال و هوا داخل ضریح مقدس شدم و از چند پله پائین رفته، سه قبر وجود داشت، آقایی با صلابت و جلالت در آن جا حضور داشتند. سوال کردم: فرمودند: قبر وسط، مدفن آقا حضرت سیدالشهدا (ع) است، دیگری مزار پرنور حضرت علی اکبر (ع) و دیگری مزار طفل شش ماهه امام حسین (ع)، حضرت علیاصغر (ع) است.
وقتی از حرم حسینی (ع) خارج شدم، به آن آقا گفتم: میشود به زیارت حضرت قمر بنیهاشم (ع) هم برویم؟ فرمودند: ایشان را زیارت کردید، دیگر احتیاج به رفتن نیست که ناگاه احساس کردم آن وجود مقدس حضرت ابوالفضل العباس (ع) میباشند.
حدود سی سال از این خواب میگذرد و هنوز عطر دلنشین آن خواب در وجودم لانه کرده است و در سال ۱۳۷۹ شمسی وقتی سعادت نصیبم شد در موقع زیارت بارگاه حسینی آن جا را همان گونه مشاهده کردم که در خواب دیده بودم، البته تنها فضای حرم و ضریح مقدس را، و الا داخل ضریح امکان نداشت.
خداوندا، به ما لطفی کن در این زمان کسانی که راه حسینی را میروند و مظلوم واقع شدهاند یاری کنیم تا انشاءالله در مسیر و طریقت حسینی باشیم، آمین.
تذکری به ارادتمندان و خادمان حضرت سیدالشهداء (ع)
اگر میخواهیم مورد توجه خاص اهلبیت اطهار (ع) قرار گیریم باید راه و روش آنان را در زندگی طی کنیم.
از مهمترین ویژگیهای ائمهی اطهار (ع) مبارزه با ظلم و ظالم بوده و ما هم که خود را دوستدار و شیعه آن بزرگواران میشماریم، باید با همه وجود با ظالمان مبارزه کنیم و مظلومان را یاری نماییم.
اگر ظالم را یاری کنیم و بعد از ارادت اهلبیت اطهار (ع) دم بزنیم دقیقا مخالف روش و سیرهی آن عزیزان عمل کردهایم.
بیاییم این چند روزهی دنیا را با سربلندی طی نموده و هیچ گاه در مقابل زورمداران سر خم ننماییم و همچون اول مظلوم عالم حضرت امیرالمومنان (ع) با ظالم در ستیز دائم باشیم.
[صفحه ۳۹۶]
برگرفته از کتاب چهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای علی ربانی خلخالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *